זכירת פרטי כניסה
התחברות
הרשמה למשתמשים חדשים
שליחה
שליחה
משתמש: שיתוף שלום אורח
התנתק

עולם הכספים

כל הנושאים
כל הנושאים
חיפוש
נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין.
אנא בחר /י את הדרך הנוחה ביותר עבורך על-מנת שנוכל ליצור איתך קשר בקלות וביעילות:
* חובה
שליחה
ניתן ליצור איתנו קשר גם בטל' 03-5383233. שעות הפעילות הינן בימים א-ה בין השעות 08:30-16:30.
אודות
שירותי 'אוטוריטה בעולם הכספים' מהווים ארגז כלים מקצועי, עשיר ומשולב, לשימושם של מנהלים ואנשי מקצוע בתחום הפיננסי.
המערכת מכילה כ 150 חישובים מדויקים ועדכניים שכל עסק וארגון צריכים, טבלאות מידע ואפליקציית טפסים אינטראקטיבית למילוי קל ונוח של טפסים רשמיים. הכלים תוכננו לעבודה משותפת וטבעית יחד עם עמיתים בארגון, לספק מעקב נוח ולביצוע מהיר של משימות.
כל המידע והכלים המקצועיים מרוכזים בממשק מתקדם אחד, המשמש כאמצעי האולטימטיבי לקבלת החלטות נכונות ובטוחות בתחום הפיננסי.
משירותי אוטוריטה ומאתר האינטרנט נהנים אלפי ארגונים ועסקים בכל גודל. משרדי רואי חשבון, עורכי דין, יועצי מס, חשבי שכר, מנהלי חשבונות, בנקים ומשרדי ממשלה . זה למעלה משני עשורים שהחברה מוכיחה מעבר לכל ספק כי ערוצי המידע אותם היא מספקת חיוניים לניהול מודרני של חברות ומסייעים לחיסכון ניכר במשאבים.
לקוחותיה הוותיקים של החברה נהנים ממטרייה רחבה הכוללת את מגוון שירותי החברה לעולם הכספים.
'אוטוריטה בעולם הכספים' תוכננה ועוצבה במיוחד על - מנת לענות על צרכי חשבי השכר, מנהלי החשבונות, רואי החשבון ומנהלי הכספים בישראל – ולהעניק חוויית שימוש חדשנית ויעילה מאי פעם.
נשמח לשרת גם אתכם.
תנאי שימוש
'אוטוריטה בעולם הכספים' (להלן: "האתר") הינו אתר אינטרנטי המציג מידע פיננסי וכללי הכולל יישומי תוכנה. האתר מופעל באמצעות מערכת "אוטוריטה מידע וכלים למנהלים בע"מ'', (להלן: "המערכת").
כל המבצע פעולה כלשהי באתר מצהיר כי הינו מודע לתנאי השימוש המפורטים במסמך זה ומקבלם, וכי לא תהא לו או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד המערכת או מי מטעמה. בכל מקרה של סתירה ו / או אי-התאמה כלשהי בין הוראות מסמך זה לבין פרסומים אחרים בכל מדיה שהיא בנוגע לאתר, תגברנה הוראות מסמך זה. בכל מקום במסמך זה בו נעשה שימוש בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה.
תוכן ואחריות
המערכת לא תישא באחריות להתאמת המידע לצורכי המשתמש ו / או באחריות ישירה או עקיפה לכל נזק שייגרם כתוצאה מהשימוש במידע שבאתר. המשתמש נוטל על עצמו את האחריות לישימות המידע ומצהיר כי כל ההסתמכות עליו וכל רישום של המידע תיעשה על אחריותו בלבד. המערכת אינה אחראית לטעויות או שגיאות במידה ויתגלו במידע המוצג באתר וכל השימוש באתר הינו באחריות המשתמש בלבד. אין להשתמש במידע המוצג באתר ללא הפעלת שיקול דעת מוסמך ובלא בדיקה של המידע. בכל שימוש באתר יש לשים לב למועד עדכון החומר המצוין בו. במידה ותהיה סתירה בין המידע המצוי באתר לבין חומר המתפרסם בפרסומים הרשמיים, החומר בפרסומים הרשמיים הוא הקובע. המערכת אינה אחראית לכל נזק ו / או אובדן (כולל צד ג') כתוצאה מהשימוש באתר, לרבות במקרים של טעויות ו / או שגיאות במידע המוצג באתר ו / או נזק שנגרם עקב השימוש ביישומי התוכנה. השימוש במידע וביישומי התוכנה המצויים באתר זה, אינו מהווה תחליף לקבלת יעוץ ו / או טיפול משפטי.
זכויות יוצרים ושימוש
זכות השימוש באתר הינה אישית ואינה ניתנת להעברה. זכויות היוצרים לגבי מידע המופיע באתר שייכות למערכת. למשתמש שמורה הזכות לשימוש אישי הוגן, כולל ציטוט סביר תוך ציון המקור. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים באתר, לצורך הצגתם באתר או שירות ו / או פלטפורמה אחרת כלשהי, בלא קבלת הסכמת המערכת מראש ובכתב. דמי השימוש הנגבים על ידי המערכת מהווים תשלום בגין הרשאת הכניסה לאתר בלבד.
הגנת פרטיות
המערכת מתחייבת לשמור על סודיות ופרטיות המשתמש ככל האפשר ובאמצעים העומדים לרשותה, ולא להעביר את פרטי המשתמש לצד שלישי שלא בהסכמתו. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אין באפשרות המערכת להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירה למאגר נתוני האתר. המערכת תהיה פטורה מכל אחריות בעקבות חדירה למאגר הנתונים ו / או שימוש לרעה בו על-ידי צד שלישי. במקרה כזה לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי המערכת. המערכת רשאית לשלוח אל הלקוח מידע מקצועי ו / או הודעות פרסומיות מעת לעת ובאמצעות דיוור ישיר, דואר אלקטרוני ומסרונים, וזאת בהתאם לתיקון 40 לחוק התקשורת.
קישורים ופרסומים
המערכת אינה אחראית לתוכן האתרים אליהם קיימים קישורים באתר, אין לראות בהם המלצה לשימוש והם מצויים באתר לנוחיות המשתמש בלבד. אין המערכת אחראית לתוכן הפרסומים באתר, והם באחריות המפרסמים בלבד.
אחר
תקנון זה עודכן לאחרונה בתאריך 15.6.14 וניתן לשינוי בכל עת וללא הודעה מוקדמת על-ידי המערכת.
הכה את המומחההמאגר האישיפורום שאלות ותשובות
מרכז המומחים שלום
שלח
 • מיון לפי רלוונטיות
  מיון לפי רלוונטיות
  מיון לפי פופולריות
  מיון לפי תאריך
  מיון לפי סוג
  מיון לפי שם

23/07/2019
טבלת עלות אחזקת רכב לק"מ לחודש יולי עודכנה
02/07/2019
על פי פרסום רשות המיסים, עודכנה טבלת "מע"מ ומס שכר - סכומים"
07/04/2019
על פי הודעת החשב הכללי באוצר עודכנו הריביות לפי חוק פסיקת ריבית לרבעון
25/02/2019
על פי הנחית רשות המיסים מאתמול נוספו 3 ישובים מוטבים לשנת 2019
14/02/2019
חישוב מיסוי הכנסת עבודה בחו"ל עודכן בהתאם לתקנות החדשות בענין
17/01/2019
עודכנו מדרגות מס רכישה לתקופה של שנה מיום 16.01.2019
10/01/2019
על פי הודעת רשות המיסים עודכנו טבלאות מס הכנסה לשנת 2019, פרט לרשימת הטבות מס לישובים שטרם פורסמה
07/01/2019
על פי חוזר ביטוח לאומי עודכנו טבלאות ביטוח לאומי לשכירים
02/01/2019
על פי הודעת רשות המיסים עודכנה טבלת מע"מ ומס שכר - סכומים ליום 1.1.2019
11/07/2018
מחשבון חדש באוטוריטה – פנסיית חובה לעצמאיים, בהתאם לפרק ב' לחוק ההתייעלות הכלכלית (תיקוני חקיקה ליישום המדיניות הכלכלית לשנת התקציב 2017 ו- 2018), תשע"ז-2016, החל משנת 2017 על עצמאים להפקיד לפנסיה בשיעורים הקבועים בחוק
06/07/2017
באתר אוטוריטה הושקו:
1. באריח חישובים לצרכי דיווח -> רכב -> טבלת עלות אחזקת רכב לק"מ, המשמשת בין היתר להחזר הוצאות לעובד שנסע ברכבו לצרכי עבודה.
בטבלה עלות לק"מ לרכב על לפי קבוצת המחיר של הרכב ושיעור המס השולי של העובד.
2. באריח חישובים לצרכי דיווח -> רכב -> חישוב עלות אחזקת רכב, המאפשר חישוב עלות שנתית של אחזקת רכב על פי פרמטרים שונים, ועלות לק"מ.
3. באריח חישובים לניהול פיננסי-> חישובי ריבית -> אשף הריביות, המציג את סכומי הריבית על קרן נתונה ב- 4 חישובי ריבית שונים.
נכון ליום:
18/10/2019
שער יציג דולר
3.533
-0.3%
שער יציג אירו
3.933
+0.1%
מדד מחירים לצרכן
100.800
--0.20%
ריבית פריים
1.75%
+.2%

חישוב הודעה מוקדמת לפיטורים והתפטרות