דטהפקס / DataFax

חברת דטהפקס הוקמה בשנת 1989, מתוך מטרה לגשר על הפער הקיים בין הצד המשפטי לצד החשבונאי בכל הנוגע לתחום יחסי העבודה והשכר.
חברת דטהפקס שמה לה למטרה לחסוך זמן יקר למעסיק ולספק לו ערוץ מידע אמין ומקיף שלא היה קיים עבורו.
כיום, החברה מציעה את שירותיה תחת השם אוטוריטה – מידע וכלים למנהלים.
יחסי עבודה ושכר בניהול המודרני
עידן הניהול המודרני בזמנו הביא את היחסים שבין עובד ומעסיק לרמת חשיבות שלא הייתה קיימת. סוגיות בנושאי הסכמי עבודה ושכר, חוקים ותקנות, מס הכנסה, ביטוח לאומי וביטוח פנסיוני שחייבו התייחסות של הצד המשפטי והצד החשבונאי גם יחד.
התייחסות זו הפכה את תחום יחסי העבודה למורכב ודינאמי.
עבודתה השוטפת של חברה ושביעות הרצון של ההנהלה והעובדים, קשורים באופן מהותי ביחסי עבודה ושכר ומעורבים בכך רשויות וגופים רבים.
חברת דטהפקס הייתה הראשונה שאפשרה שקט נפשי למנהלי החברה, חשביה ולכל מקבלי ההחלטות בתחום יחסי העבודה והשכר.
הצוות המקצועי של חברת דטהפקס דאז ועד היום בשמה אוטוריטה – מידע וכלים למנהלים, כולל עורכי דין, רואי חשבון, חשבי שכר ואנשי מקצוע נוספים מהטובים ביותר.
הניסיון העצום שרכשה דטהפקס במהלך השנים בעבודה מול משרדים ורשויות, וההיכרות המעמיקה שלה בתחום זה אפשרו להעביר למעסיקים מידע רלוונטי ולחברה לפעול מתוך צפי בעיות מראש ומתן מענה הולם לשביעות רצון הלקוח.
כיצד הביאה דטהפקס את הקידמה?
דטהפקס העניקה בעבר ללקוחותיה שישה ערוצי מידע עיקריים וחדשניים:
  • שבועוני דטהפקס שהגיעו למשרד באמצעות הפקס/דואר ישראל והכילו מידע עדכני במגוון רחב של נושאים חשובים.
  • מרכז מומחים חדש ומשוכלל שעמד לרשות הלקוח במענה מיידי לכל פניה.
  • דטהפקס הוציאה תקליטורי מידע שהכילו מידע עצום של סוגיות בתחום יחסי עבודה ושכר ובקלות היה אפשר להגיע אל הנושא החשוב באמצעות חיתוך פשוט ומהיר.
  • דטהפקס יצרה ימי עיון עבור לקוחותיה שהועברו ע"י מיטב המומחים.
    ימי העיון היוו רובד מקצועי נוסף בשירות החברה ואפשרו למשתתפים ללמוד, לשתף ולהיחשף לשאלות מחיי היומיום של הארגון העולות לדיון.
  • אוגדני דטהפקס- היו מצבור אינפורמציה המחולק לפי נושאים בתחום יחסי עבודה ושכר בתוספת מבחר חוקים, הסכמים קיבוציים, צווי הרחבה, דוגמאות חוזים, טפסים וטבלאות חישוב. הנושאים היו מתעדכנים מידי חודש ואפשרו למצוא תשובות מיידיות ומפורטות.
  • דטהנט- היה אתר האינטרנט הראשון מסוגו בישראל בתחום יחסי עבודה. האתר הכיל את כל הידע המצטבר בתחומים בהם עסקה החברה ואפשרה למנויים להשיג מידע, ולהשתמש באתר ככלי עבודה מתקדם וידידותי 24 שעות ביממה.
מבין לקוחות דטהפקס:
חברות כמו מיקרוסופט, קוקה-קולה, יורוקום, תדיראן ונטווי'זן, לצד משרדי רואי חשבון, יועצי מס, בנקים ורשתות בינלאומיות.
דטהפקס סיפקה 60,000 חוות דעת מומחים מידי שנה.
בשנות קיומה של החברה הוכיחה דטהפקס כי ערוצי המידע שהיא מספקת חיוניים לניהול מודרני של חברות ומסייעים למעסיקים, וכתוצאה מכך לשביעות הרצון של העובדים.
העתיד של חברת דטהפקס, יהיה להמשיך להוות כלי עזר חיוני ומשמעותי בעולם העבודה והשכר העכשווי כחברת אוטוריטה – מידע וכלים למנהלים, ולהמשיך ולהגדיל את תחומי ההתמחות לענפים נוספים.
שמחים להמשיך לעמוד לרשותכם מאז ועד היום,
בברכה,
חברת דטהפקס/ אוטוריטה
הכלים החכמים של אוטוריטה מסייעים היום לקבל במהירות מידע עדכני ואמין, לבצע בקלות חישובים מורכבים וליהנות משקט נפשי מוחלט בקבלת ההחלטות.
גם 30 שנה מאוחר יותר, היינו רוצים לחשוב שהכל אצלנו נשאר בדיוק כפי שהיה בהתחלה; חדשני, מקצועי ופשוט.
שליחה
הירשמו לקבלת כל המידע והכלים להתנהלות נכונה בתחום יחסי עבודה וכספים:
להצטרפות